Village verde
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 32 m² Village verde Itacaré villa biedt plaats aan maximaal 4 gasten en bevindt zich op een welgelegen locatie op 2 km van bezienswaardigheden als Igreja Matriz de São Miguel Arcanjo. De hut ligt op ongeveer 10 minuten met de auto van het Strand van Prainha en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Het strand Sao Jose is op circa 2,1 km afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Ponta do Xaréu, gelegen op 15 minuten rijden.
De 1-slaapkamer Village verde villa beschikt over een balkon, samen met airconditioning en een wasmachine voor een comfortabel verblijf. Deze villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.
De accommodatie beschikt over een complete keuken uitgerust met een koelkast, een ketel en een broodrooster. Gasten kunnen dineren in La Em Casa, dat 1 km verder ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand van Prainha1,9 km
- Praia da Ribeira1,7 km
- Praia da Tiririca1,9 km
- Praia Jeribucaçu1,8 km
- Village Itacare Bahia catwalk1,9 km
- het strand Tiririca1,9 km
- Praia de Sao Jose1,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Ilhéus Jorge Amado75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Village verde villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Village verde villa is $187. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Village verde villa?
Village verde villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een kookplaat. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Village verde villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Village verde villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Village verde villa?
Gasten die in Village verde villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Strand van Prainha en het strand Sao Jose bereiken, die respectievelijk op circa 3 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.